Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:Kim Kimdir?

Beyonce Kimdir?

4 Eylül 1981'de Amerika - Huston'da doğmuştur. 34 yaşında olan Beyonce dünyaca ünlü bir şarkıcıdır. Devamı...

 

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir?

Necip Fazıl Kısakürek, 26 Mayıs 1904 tarihinde İstabul'da doğmuştur. 1983'te 79 yaşındayken vefat etmiştir. Ünlü bir şairdir. Devamı...

 

Saba Tümer Kimdir?

Saba Tümer, 5 Aralık 1970 tarihinde İzmir, Alsancak semtinde doğmuştur. 46 yaşındadır ve program sunuculuğu yapmaktadır. Devamı...

 

Katy Perry Kimdir?

Gerçek adı Katheryn Elizabeth Hudson'dur. 25 Ekim 1984'te Santa Barbara'da doğmuştur. 32 yaşında olup, dünyaca ünlü bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Devamı...

 

Halle Berry Kimdir?

Halle Berry, 14 Ağustos 1966'da Amerika, Ohio'da doğmuştur. 50 yaşındaki ünlü oyuncu birçok filmde rol almıştır. Devamı...

 

Burcu Esmersoy Kimdir?

Tam adı Kamile Burcu Esmersoy'dur. 2 Ekim 1976 tarihinde, İstanbul'da doğmuştur. 40 yaşındadır ve ünlü bir sunucudur. Devamı...

 
  
                    

Deniz Akkaya Kimdir?
www.arsivbelge.com
Deniz Akkaya Kimdir? dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Deniz Akkaya Kimdir? başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Deniz Akkaya Kimdir?

Deniz Akkaya, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. Burcu aslandır. Deniz Akkaya güzellik yarışmalarında elde ettiği başarılarıyla ve podyumlarda sergilediği cesur kıyafetleriyle herkes tarafından tanınmış bir mankendir.

Eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu, Bilge Kaan Özel Deneme Lisesi ve Semiha Şakir Özel Deneme Lisesi’nde yapmıştır.

1997 yılında Best Model of Turkey Yarışması'nda birinci oldu. 1997 Miss Grace of the World yarışmasında dördüncü seçildi. Uzun yıllar profesyonel mankenlik yapan Deniz Akkaya, fırtınalı aşkları, jeep kazaları, alkol tedavisi, dayak ve podyum atışmaları gibi tartışmalı konularla magazin dünyasının gündeminde yer aldı.

Deniz Akkaya’nın Erdal Acar, Okan Bayülgen, Ali Rıza Özderici, Murat Aslan, Uğur Kozanoğlu, Koray Kasap, Murat Cevahir, Gökhan Çil, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Faik Ergin, Berent Aydemir, Mehmet Söğütlüoğlu, Levent Penso, Ali Dinçer, Ferda Anıl Yarkın, Aşkın Topallar, Yavuz Bingöl, Engin Yakut, Kargo Koray, Alican Ulusoy, İgal Erbaş, Emre Ergani, Cem Yılmaz, Tamer Karadağlı gibi isimlerle de aşk yaşadığı magazin basınını aylarca meşgul etmiştir.

Duygusallığın yanısıra gergin aşklarıyla da gündem oluşturan Akkaya’nın Okan Bayülgen'i Akmerkez'in ortasında tokatladığı haberleri günlerce tartışıldı. Deniz Akkaya’nın sevgilisi Murat Aslan’dan dayak yediğini açıklaması ise magazin dünyasına bomba gibi düştü. 

Sanatçı sevgililerinden yediği dayağın ilk olmadığını, kulak zarının patladığını ve mahkemeye gideceğini açıkladı, ancak sonra bu kararından vazgeçti ve bu açıklamaları yaptığından pişman olduğunu söyledi. Akkaya’nın sevgilisi Murat Aslan ise sanatçının yalan söylediğini iddia etti.

Zaman zaman medya ile de yıldızı barışmayan Deniz Akkaya, Sabah Gazetesi’nde çıkan Bülent Cankurt imzalı “Trilyoner Azeri’yi Deniz kaptı” başlıklı haberle ilgili de sorun yaşadı. Haberin hayal ürünü olduğunu sert bir dille açıklayan Deniz’in Sabah Gazetesini bastığı ve terör estirdiği yolundaki haberler günlerce gündemden düşmedi.

Sanatçı, özellikle Yıldırım Mayruk defilelerinde giydiği vücudunun tüm hatlarını ortaya koyan seksi kıyafetlerle şov yaptı. Escada Catwalk, Vakko, Beymen, Cemil İpekçi, Atıl Kutoğlu, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Fevziye Çamer defileleri Akkaya’nın podyuma çıktığı etkinliklerden bazıları.

Deniz Akkaya Resimleri:

                   


Ekleyen:Yahya Polatkan
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     Benzer Dokümanları İnceleyin
Deniz ve Liman işletmeciliği - Staj Defteri(4213)

Gizem Karaca Kimdir?(4199)

Halle Berry Kimdir?(4197)

Esra Erol Kimdir?(4197)

Seda Sayan Kimdir?(4194)

          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!