Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Ahmet Kağan KARABULUT
www.arsivbelge.com
Ahmet Kağan KARABULUT dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Ahmet Kağan KARABULUT başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Kağan KARABULUT

1968 Yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1991-1992 tarihleri arasında Konya Kadın Doğum ve Çocuk Bakım Hastanesi’nde mecburi hizmetini yaptı. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 1993-1997 yılları arasında İngiltere Nottingham Üniversitesi İnsan Anatomisi ve Hücre Biyolojisi Bölümünde Bilim Doktorası yaptı. 1998 de S.Ü. Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent kadrosuna atandı. 2000 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisinde askerliğini yaptı. 2002 yılında Doçent, 2007 yılında Profesör ünvanı aldı. Ocak 2004’de  S.Ü. Selçuklu Tıp Fakültesi Fakülte Sekreterliği’ne, Ocak 2005 de aynı Fakültenin Dekan Yardımcılığına, Mart 2006’da Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi Kurucu Başhekimliği’ne, 2008-2011 yılları arasında dekanlık görevini sürdürmüş olup halen aynı fakültede Anatomi AD başkanı olarak görev yapmaktadır.

Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda teorik ve pratik derslerin yanısıra, Diş Hekimliği Fakültesi, Mesleki Eğitim Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinde lisans ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans ve doktora dersleri yürütmektedir.

Uluslararası dergilerde yayınlanmış 29 adet makalesi, Uluslararası kongrelerde sunulmuş 40 tebliği, Ulusal dergilerde yayınlanmış ve Ulusal kongrelerde sunulmuş çok sayıda yayın ve tebliği bulunmaktadır. Uluslararası dergilerde yayınlanmış makalelerine yapılan çok sayıda atıfı bulunmakta, yine 1’i uluslar arası olmak üzere 6 adet bilim ödülü bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayın kurulu üyelikleri ve danışmanlıkları devam etmektedir. Uluslararası ve Ulusal Kongre ve Sempozyumlarda Oturum Başkanlığı yapmış, konferanslar vermiştir.

2002-2009 yılları arasında S.Ü. Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyonu yönetim kurulu üyeliği, 2005-2007 yılları arasında S.Ü. Uluslararası Akreditasyon Kurulu üyeliği, S. Ü. Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde 2004-2007 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış olup, 2005 yılından bu yana S.Ü. Stratejik Planlama Kurulu Üyeliği ve 2006 yılından bu yana da S.Ü. Akademik Değerlendirme Kurulu Üyeliği devam etmektedir.

“Türk Anatomi Derneği”, “The Anatomical Society of Great Britain and Ireland” ve “European Teratology Society” derneklerinin ve yine “Türk Bilim ve Araştırma Vakfı” nın üyesidir. Yabancı dili ingilizce olup evli ve üç çocuk babasıdır.


Ekleyen:Ümit SERT
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     Benzer Dokümanları İnceleyin
İlk Türk Devletlerinde Devlet Teşkilatı(5370)

Göktürk Devleti(5370)

Oğuz Kağan Destanı(5352)

          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!