Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Kızları Etkilemenin Yolları
www.arsivbelge.com
Kızları Etkilemenin Yolları dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Kızları Etkilemenin Yolları başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Kızları Etkilemenin Yolları

Kızlar Nasıl Etkilenir?

Birçok erkeğin problemi kızları etkileyememek yada istediklerini kızlar karşısında da yapamamak. Öncelikle şunu belirtmek gerekirki, her erkek farklı zevklere sahip olduğu gibi kızlarda farklı zevklere, düşüncelere ve arzulara sahiptir. Her kız aynı yöntemle tavlanmaz yada bir erkekten etkilenmez. Bir kızın etkilenmediği bir tavırdan başka bir kız kolayca etkilebilir. Bu kızların huylarının ne kadar farklı olduğunu göstermektedir.

Kızların bu kadar çeşitli olmasıda erkekleri zor duruma düşürüyor. Birkaç denemede başarılı olamayan erkek sorunu kendisinde arıyor ve kendine güvensiz bir insan haline geliyor. Fakat, herkes kız aynı şeylerden mutluluk duymadığı ve etkilenmediği için başarısız olunabiliyor. Bu “o erkek hiçbir kızı etkileyemez” demek değildir. Genel anlamda kızları etkilemenin yolları kişiye göre değişsede, ortak bazı yöntemler bulunmaktadır.

Bir Kızı Etkilemenin Yolları

Bir kızı etkilemek için o kızla ilk bakışmadan, ilk buluşmaya kadar sempatik, aşırıya kaçmayan, yeri geldiğinde ciddi, yeri geldiğinde komik ve azda olsa kendini öven özelliklerde olmak gerekiyor. Kendini öven derken bu noktanın yanlış anlaşılması kızlarda empati bile yaratabilir. Övmekten kasıt, başarılı olduğunu konular hakkında ilk buluşmada kızı etkilemek adına kısa kısa bilgiler verebilirsiniz. “Bilgisayar konusunda çok iyiyim. Benden iyisi bulunamaz. Kendime rakip tanımıyorum. Şu tarihten bu yana program yazıyorum. Ülkede tekim.” gibi konuşma şekli yerine “Bilgisayarda iyi olduğumu söylerler. Birçok konuda program yazmışlığım var.” demek daha doğru olacaktır. Tabi örneği genel olarak anlaşılması açısından verdik. Başarılı olduğunuz ve karşı tarafı etkileyecek konular kişiye göre değişecektir.

Bir kızı etkilemenin yollarına devam ederken, temizlik ve bakım konusunada değinmek gerekiyor. Ne olursa olsun kızın karşısına temiz ve bakımlı çıkın. Yakışıklı olmanız şart değil. Kızların erkeklerde yakışıklık aradığı tam bir yalan. Yakışıklık bir avantaj olabilir, fakat kızı sadece sizin konuşmanız, tavırlarınız ve duruşunuz etkileyecektir.

Para herşey değil sözü çok doğru. Kızları etkilemek için zengin ve paralı olmanız gerekmiyor. Aksine paranız ve lüks eşyalarınızdan hiç bahsetmezseniz daha sempatik olursunuz. Lüks bir restoranta gitmeniz şart değil. Mütavazi bir yerde karnınızı doyuracak kadar birşeyler atıştırmanız ve hesabı kesinlikle kendiniz ödemeniz yeterli olacaktır ki ilerleyen dönemlerde simit çay bile yeterli olacaktır. Tabi paraya önem veren kızlarda vardır. Ancak, kızlar genel anlamda sevgiye önem verir ve bunun için ilişkiye başlarlar.

Bir Kızı Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Buraya kadar değindiğimiz konuları şöyle bir özetleyecek olursak; kadınları etkilemenin yolları öncelikle doğal, bakımlı, tavırlarına dikkat eden ve nerde nasıl davranmasını bilen, yeri geldiğinde eğlendiren yeri geldiğinde ciddi, karşısındaki kıza sahip çıkabilecek onu kollama isteğinde olan bir görüntü çizmek kızları etkilemek için en genel bilgilerdir. Bu bilgiler genel anlamda tüm kızların yada kadınların etkilendiği konularda verilsede bazı bayanların istekleri yada etkilenme kriterleri farklı olabiliyor. Bunun için ancak o kişiyi tanımak gerekecek.


Ekleyen:Yahya Polatkan
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     Benzer Dokümanları İnceleyin
Deniz Kızı Efsanesi(5386)

Kadınlar Erkeklerden Ne İster, Ne Bekler?(5354)

          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Toplam Yorum Sayısı: 1

Önceki Yorumları Göster!

Son 5 Yorum Aşağıda Listelendi!

inan karasmanoğlu - 17.05.2016, 16:50
 

selam


Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!